Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające przed egzaminem to oferta skierowana do osób przystępujących do egzaminu państwowego na prawo jazdy w ośrodku egzaminowania.

Podczas szkolenia uczymy jazdy podręcznikowej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa o ruchu drogowym. Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom wiemy jak przygotować kursanta aby ten uznawany przez wielu za najtrudniejszy egzamin w życiu zakończył się sukcesem. Pokazujemy wszystkie „pułapki” czyhające na zdających podczas egzaminu praktycznego oraz uczymy radzenia sobie ze stresem występującym w trakcie jazdy z egzaminatorem. Zapoznajemy osoby szkolone z zasadami obowiązującymi na egzaminie oraz z kryteriami oceny zadań egzaminacyjnych. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych, na których egzaminatorzy z wrocławskiego Word-u przeprowadzają egzaminy, a zajęcia zaczynamy i kończymy w “strefie egzaminacyjnej”.

Do dyspozycji naszych kursantów pozostawiamy wzorcowy plac manewrowy, samochody Kia Rio lub Toyota Yaris oraz pomoc instruktora z uprawnieniami egzaminatora, wszystko dokładnie takie samo jak na egzaminie państwowym.

Karta pomarańczowa

  85 zł
  • jazdy 7 dni w tygodniu
  • pn. - nd. 6:00 - 23:00
  • ekspresowe terminy jazd
  • spersonalizowany tok szkolenia

Godziny jazd

Opinie