Jazdy uzupełniające

Jazdy uzupełniające to oferta skierowana do wszystkich osób, które ukończyły kurs podstawowy na prawo jazdy kategorii B w ośrodku szkolenia kierowców, ale z różnych względów nie czują się na siłach żeby zdawać egzamin państwowy w ośrodku egzaminowania.

Podczas szkolenia uczymy jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego i zapoznajemy osoby szkolone z zasadami obowiązującymi na egzaminie. Ćwiczymy poszczególne zadania egzaminacyjne i wyjaśniamy kryteria ich oceny. Pokazujemy jak prawidłowo i bezpiecznie zachowywać się w określonych sytuacjach na drodze oraz radzimy jak przezwyciężyć stres występujący podczas jazdy z egzaminatorem.

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych, na których egzaminatorzy z wrocławskiego Word-u przeprowadzają egzaminy i pokazujemy „pułapki” czyhające na zdających podczas egzaminu praktycznego. Wypracowane przez nas metody nauczania pozwalają na efektywne i racjonalne wykorzystanie każdej minuty szkolenia, co znacząco zwiększa szanse zdania egzaminu. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy, dla których są one pasją, a nie obowiązkiem wykonania nudnej pracy i wyjeżdżenia z kursantem jak największej ilości godzin.

Karta zielona

  70 zł
  • jazdy 6 dni w tygodniu
  • pn. - sob. 8.00 - 19.00
  • szybkie terminy jazd
  • spersonalizowany tok szkolenia

Godziny

Opinie